Jeżeli kiedyś wynajmowałeś samochód to doskonale wiesz, że kaucja za wynajem jest pewnym dyskomfortem. W zależności od operatora, czasem kaucja zablokowana jest na karcie nawet przez dwa tygodnie. Dlatego w tej chwili wychodzimy na przeciw klientom chcącym wynająć samochód na lotnisku w Jasionce i proponujemy nie dosyć, że najtańsze samochody na rynku rent a car, to jeszcze nie pobierzemy od Ciebie kaucji. Jedyne czego wymagamy to wykupienie ubezpieczenia znoszącego udział własny w szkodzie, które kosztuje 100 zł jednorazowo bez wzgleduna długość najmu i klasy wynajmowanego samochodu.

Wynajem samochodów bez kaucji

Wypożycz auto z pełnym ubezpieczeniem

Wypożycz samochód z pełnym ubezpieczeniem w Rzeszowie

 Wszystkie nasze samochody posiadają pełne ubezpieczenie, OC, AC, oraz NWW, a dodatkowo mają zapewnioną pomoc assistance, przez co poruszał się samochodem z naszej wypożyczalni komfortowo i bez stresu. W przypadku uszkodzenia lub niespodziewanej awarii samochodu, w ciągu kilkudziesięciu minut nasz ubezpieczyciel zapewni pomoc oraz w razie konieczności podstawi pojazd zastępczy.

Kiedy możesz wypożyczyć samochód bez kaucji

 
  • Jesteś naszym stałym klientem - jeżeli wynajmowałeś od nas auto więcej niż 1 raz, wówczas nie będziemy pobierać od Ciebie kaucji, ani blokować jej na Twojej karcie kredytowej
  • Wykupisz ubezpieczenie znoszące udział własny w szkodzie

Zadzwoń i sprawdź czy należy Ci się samochód bez kaucji

 Infolinia Wynajmu aut bez kaucji