Bielsko Biała - Centrum

Adres:
43-300 Dworzec PKP Bielsko-Biała
Telefon:
+48 667 567 333
Email:
[email protected]

Godziny otwarcia

Poniedziałek:
7:00 - 23:00
Wtorek:
7:00 - 23:00
Środa:
7:00 - 23:00
Czwartek:
7:00 - 23:00
Piątek:
7:00 - 23:00
Sobota:
7:00 - 23:00
Niedziela:
7:00 - 23:00
Istnieje możliwość wynajmu po godzinach pracy.

Okres wynajmu

Minimum:
10 dni
Maksimum:
Brak ograniczeń

Wypożyczalnia samochodów osobowych Bielsko-Biała

Nasza wypożyczalnia Samochody Rzeszów oferuje Państwu wynajem aut z różnym wyposażeniem i pochodzących z różnych klas. Dzięki temu każdy z naszych Klientów może bez problemu dopasować wynajmowane auto do swoich wymagań. Działamy nie tylko na terenie Rzeszowa, ale także innych miejscowości takich jak: Kraków, Kolbuszowa, Stalowa Wola, Dębica, Jarosław, Wrocław, Tychy, Warszawa, Zakopane, Puławy, Mielec, Kielce czy Częstochowa.

Bogata oferta różnych samochodów z automatyczną lub ręczną skrzynią biegów, a także silnikami diesla i benzynowymi. Szeroki wybór modeli takich jak Toyota Aygo, Fiat Panda, Nissan Micra, Opel Corsa, Chevrolet Aveo, Skoda Rapid, Citroen C-elysee, Volkswagen Polo, Ford Fiesta, Toyota Auris, Opel Astra, Citroen C4 Cactus, Toyota Avensis czy Citroen Berlingo, sprawia że każdy Klient może wybrać dokładnie takie auto, jakiego potrzebuje. Małe i zwrotne hatchbacki z pewnością doskonale sprawdzą się w czasie jazdy po mieście, a eleganckie sedany, rodzinne minivany czy auta typu kombi zdadzą egzamin w czasie podróżowania z rodziną.

Bielsko-Biała jest miastem położonym w południowej Polsce, w województwie małopolskim. Obecnie pełni funkcję ważnego ośrodka przemysłowego, handlowego, usługowego, turystycznego, a także akademickiego. Bielsko-Biała jest także jednym z lepiej rozwiniętych miast Polski oraz stanowi ważny węzeł drogowy i kolejowy w skali kraju.

Miasto jest położone niedaleko lotnisk Kraków Balice oraz Katowice Pyrzowice. W każdym z tych portów lotniczych znajdują się oddziały naszej wypożyczalni. Dzięki temu Klienci mogą bez żadnego problemu skorzystać z wynajmu samochodu, po wcześniejszej rezerwacji na naszej stronie internetowej lub wybrać auto bezpośrednio w wypożyczalni.