Częstochowa - Centrum

Adres:
42-200 Częstochowa, Plac Rady Europy
Telefon:
+48 667 567 333
Email:
[email protected]

Godziny otwarcia

Poniedziałek:
7:00 - 23:00
Wtorek:
7:00 - 23:00
Środa:
7:00 - 23:00
Czwartek:
7:00 - 23:00
Piątek:
7:00 - 23:00
Sobota:
7:00 - 23:00
Niedziela:
7:00 - 23:00
Istnieje możliwość wynajmu po godzinach pracy.

Okres wynajmu

Minimum:
9 dni
Maksimum:
Brak ograniczeń

Wypożyczalnia samochodów osobowych Częstochowa

Samochody Rzeszów to wypożyczalnia świadcząca swoje usługi nie tylko na terenie Rzeszowa czy województwa podkarpackiego, ale także innych miast położonych w różnych częściach Polski. Dzięki temu każdy zainteresowany może szybko i wygodnie wynająć auto w Częstochowie, Mielcu, Wrocławiu, Krakowie czy Katowicach. Wybrany model samochodu można zarezerwować korzystając z wyszukiwarki zamieszczonej na naszej stronie internetowej.

Nasza wypożyczalnia aut osobowych to miejsce w którym każdy zainteresowany może zarezerwować model samochodu idealny dla siebie. Szeroki wybór pojazdów z ręczną lub automatyczną skrzynią biegów oraz silnikiem diesla lub benzynowym sprawia, że klienci mogą bez żadnego problemu dobrać samochód do swoich umiejętności za kierownicą. Zwrotne auta typu hatchback, eleganckie sedany czy rodzinne vany to jedne z naszych najchętniej wybieranych ofert. Skorzystaj z wyszukiwarki i znajdź samochód dla siebie.

Częstochowa to miasto położone w południowej części Polski w województwie śląskim. Historia tej miejscowości sięga XIV wieku. Obecnie jest głównym miastem aglomeracji częstochowskiej oraz ważnym ośrodkiem kulturalnym, gospodarczym, administracyjnym oraz religijnym. W Częstochowie znajduje się klasztor na Jasnej Górze, będący głównym ośrodkiem kultu maryjnego i pielgrzymowania w Polsce.

Dla Częstochowy najbliższym portem lotniczym jest Katowice Pyrzowice. Znajduje się tam oddział naszej wypożyczalni samochodów. Korzystając z zamieszczonej na stronie internetowej wyszukiwarki możesz zarezerwować wybrany model samochodu, odebrać go na lotnisku, a następnie szybko i wygodnie dojechać wynajętym autem do Częstochowy.