Jarosław - Centrum

Adres:
37-500 Jarosław, Plac Więźniów Oświęcimia
Telefon:
+48 667 567 333
Email:
[email protected]

Godziny otwarcia

Poniedziałek:
7:00 - 23:00
Wtorek:
7:00 - 23:00
Środa:
7:00 - 23:00
Czwartek:
7:00 - 23:00
Piątek:
7:00 - 23:00
Sobota:
7:00 - 23:00
Niedziela:
7:00 - 23:00
Istnieje możliwość wynajmu po godzinach pracy.

Okres wynajmu

Minimum:
1 dzień
Maksimum:
Brak ograniczeń

Wypożyczalnia samochodów osobowych Jarosław

Szukasz wypożyczalni samochodów, w której znajdziesz interesujące Cię auto? Skorzystaj z oferty jaką jest wynajem aut w Jarosławiu i ciesz się możliwością bezpośredniego i wygodnego dojazdu do każdego miejsca. Oferujemy możliwość wynajmu samochodu z ręczną lub automatyczną skrzynią biegów oraz silnikiem diesla lub benzynowym. Dzięki temu każdy z naszych klientów może wybrać taki samochód, do jakiego jest przyzwyczajony.

Szeroki wybór różnych samochodów typu hatchback (Nissan Micra, Fiat Panda, Fiat Punto, Opel Corsa, Ford Fiesta, Toyota Yaris, Volkswagen Up, Toyota Auris), eleganckie sedany (Chevrolet Malibu, Toyota Avensis, Skoda Rapid, Citroen C-elysee, Chevrolet Aveo) czy duże i rodzinne minivany oraz samochody typu kombi. Pozwala to naszym Klientom na wybór i zarezerwowanie dokładnie takiego auta, jakiego potrzebują.

Jarosław jest miastem położonym w południowo-wschodniej Polsce, w województwie podkarpackim. Znajduje się tu wiele interesujących zabytków, które są odwiedzane przez turystów z całej Polski. Do najważniejszych z nich należą: rynek i miejska wiata handlowa, ratusz, zabudowa rynku, budynek stowarzyszenia Jad Charuzim, zabytkowe kamienice, cerkwie, synagogi oraz kościoły. Obecnie na terenie Jarosławia znajduje się także Specjalna Strefa Ekonomiczna Euro-Park Mielec.

Miasto jest oddalone od portu lotniczego Rzeszów Jasionka o około 57 kilometrów. Dzięki temu szybko i łatwo można dojechać do Jarosławia prosto z lotniska. Znajduje się tam punkt odbioru naszej wypożyczalni samochodów, w którym można wynająć i odebrać uprzednio zarezerwowane auto.