Krosno - Centrum

Adres:
38-400 Krosno, Kolejowa
Telefon:
+48 667 567 333
Email:
[email protected]

Godziny otwarcia

Poniedziałek:
7:00 - 23:00
Wtorek:
7:00 - 23:00
Środa:
7:00 - 23:00
Czwartek:
7:00 - 23:00
Piątek:
7:00 - 23:00
Sobota:
7:00 - 23:00
Niedziela:
7:00 - 23:00
Istnieje możliwość wynajmu po godzinach pracy.

Okres wynajmu

Minimum:
2 dni
Maksimum:
Brak ograniczeń

Wypożyczalnia samochodów osobowych Krosno

Samochody Rzeszów, to wypożyczalnia aut, oferująca swoje usługi nie tylko na terenie Rzeszowa, ale również w innych podkarpackich miejscowościach. Nie ma zatem najmniejszego problemu, aby za pośrednictwem naszej wypożyczalni samochodów osobowych wynająć auto w Krośnie.

Dzięki bogatej ofercie i możliwości rezerwacji przez internet – każdy może znaleźć samochód dopasowany do swoich potrzeb czy umiejętności za kierownicą. Wśród oferowanych aut znajdziemy zarówno te z ręczną jak i automatyczną skrzynią biegów, z silnikiem benzynowym lub silnikiem diesla. Są u nas zarówno niewielkie i zwrotne hatchbacki (Fiat Panda, Nissan Micra, Fiat Punto) eleganckie sedany ( Pegueot 301, Citroen C-elysee, Opel Astra) jak i rodzinne minivany, kombi czy nieco większe – suv-y (Kia Sportage).

Krosno to pięćdziesięciotysięczne miasto, oddalone od Rzeszowa o ok. 60 km. W przeszłości znajdował się w tym miejscu gród średniowieczny, ośrodek handlowy znany z płótna, sukna i węgierskiego wina. Obecnie miasto bardzo szybko się rozwija, a jego mieszkańcy są na tyle zadowoleni z obecnej sytuacji, że miasto zajęło 6 miejsce w rankingu miast, w których żyje się najlepiej.

Niewielka odległość od Rzeszowa to także niewielki dystans do lotniska Rzeszów Jasionka. Ponieważ tam również znajduje się oddział naszej wypożyczalni, nie ma najmniejszego problemu, aby zdecydować się na wynajem samochodu w Krośnie i jego zwrot na lotnisku Rzeszów, czy odwrotnie. Oczywiście poza możliwością rezerwacji pojazdu w Rzeszowie i Krośnie, możemy zdecydować się również na inne miasta – Mielec, Dębica, Leżajsk, Przeworsk, Kolbuszowa, Jarosław, a nawet Kielce, Lublin, Kraków, Katowice, Wrocław czy Warszawa.