Leżajsk - Centrum

Adres:
37-300 Leżajsk, Plac Dworcowy
Telefon:
+48 667 567 333
Email:
[email protected]

Godziny otwarcia

Poniedziałek:
7:00 - 23:00
Wtorek:
7:00 - 23:00
Środa:
7:00 - 23:00
Czwartek:
7:00 - 23:00
Piątek:
7:00 - 23:00
Sobota:
7:00 - 23:00
Niedziela:
7:00 - 23:00
Istnieje możliwość wynajmu po godzinach pracy.

Okres wynajmu

Minimum:
6 dni
Maksimum:
Brak ograniczeń

Wypożyczalnia samochodów osobowych Leżajsk

Kolejnym z miast, gdzie za pośrednictwem strony samochody-rzeszow.pl wypożyczysz auto przez internet jest Leżajsk, położony ok. 50 km na północny-wschód od Rzeszowa. Punkt odbioru wynajętego samochodu znajduje się na Placu Dworcowym, istnieje jednak możliwość skorzystania z opcji door to door, czyli podstawienia auta pod wskazany adres. Dzięki możliwości korzystania z wypożyczalni samochodów osobowych w Leżajsku, nie tracimy czasu na komunikacje miejską czy transport publiczny.

Wśród oferowanych przez nas samochodów na wynajem znajduje się m.in. Fiat Panda, Toyota Aygo, Nissan Micra, Opel Corsa, Fiat Punto, Volksvagen Polo, Toyota Yaris, Pegueot 301, Opel Astra, Ford Focus, Chevrolet Malibu, Toyota Auris, Alfa Romeo Giulietta i wiele innych. Część pojazdów wyposażonych jest w silnik diesla, inne w silnik benzynowy. Do wyboru są również pojazdy z automatyczną lub manualną skrzynią biegów.

Rezerwacja wybranego auta przez internet nie jest skomplikowana. Wystarczy zdecydować się na odpowiadający nam pojazd, a w dalszych krokach podać swojego maila. W wiadomości zwrotnej otrzymamy kod, dzięki któremu potwierdzimy rezerwację. Ponieważ z Leżajska jest niedaleko do Rzeszowa, wybierając się w podróż zagraniczną wielu mieszkańców tego miasta korzysta z podrzeszowskiego lotniska Jasionka, gdzie również stacjonuje nasza wypożyczalnia samochodów osobowych. Istnieje zatem możliwość rezerwacji auta na lotnisku, a jego zwrotu w Leżajsku.

Poza Rzeszowem, lotniskiem w Jasionce i Leżajskiem, wynajem auta możliwy jest również w Mielcu, Przeworsku, Jarosławiu, Krośnie, Przemyślu, Stalowej Woli czy Dębicy. Nie ograniczamy się jednak do samego Podkarpacia – nasze samochody dostępne są również w Lublinie, Krakowie, Katowicach, Wrocławiu, Poznaniu, Zakopanem, Tychach czy Bielsku Białej.