Lublin - Lotnisko-Świdnik

Adres:
Port Lotniczy Świdnik
Telefon:
+48 667 567 333
Email:
[email protected]

Godziny otwarcia

Poniedziałek:
7:00 - 23:00
Wtorek:
7:00 - 23:00
Środa:
7:00 - 23:00
Czwartek:
7:00 - 23:00
Piątek:
7:00 - 23:00
Sobota:
7:00 - 23:00
Niedziela:
7:00 - 23:00
Istnieje możliwość wynajmu po godzinach pracy.

Okres wynajmu

Minimum:
31 dni
Maksimum:
Brak ograniczeń

Wypożyczalnia samochodów osobowych Lublin

Chociaż nazwa naszej wypożyczalni to Samochody Rzeszów, wynajem pojazdów odbywa się nie tylko w Rzeszowie czy miastach Podkarpacia jak Mielec, Dębica, Leżajsk, ale również na terenie całego kraju. Umożliwiamy wynajem auta w Lublinie, Warszawie, Wrocławiu, Katowicach czy Zakopanem a także na polskich lotniskach.

Decydując się na wynajem auta w Lublinie, do wyboru mamy pojazdy w różnych wersjach – z silnikiem diesla i silnikiem benzynowym, z manualną lub automatyczna skrzynią biegów. W razie potrzeby można dobrać dodatkowe wyposażenie – jak fotelik dla dziecka czy nawigacja GPS. Wśród oferowanych przez naszą wypożyczalnię pojazdów znajdziemy zarówno sedany i hatchbacki, jak i suv-y, minivany czy kombi. Wszystkie pojazdy są nowe i posiadają ubezpieczenie OC oraz AC. W momencie podstawienia mają uzupełnione płyny i paliwo.

Rezerwacji auta z wypożyczalni można dokonywać telefonicznie lub online, za pośrednictwem naszej strony internetowej. W przypadku rezerwacji online, sami zdecydujemy jakie auto nam odpowiada i wybierzemy je z listy. Od razu zobaczymy również ile będzie kosztowało nas wynajęcie pojazdu w danym terminie. W celu dokończenia rejestracji wystarczy tylko nasz adres mailowy. To na niego otrzymamy specjalny kod weryfikacyjny, do potwierdzenia zamówienia.

Poza możliwością rezerwacji auta w Lublinie, można zdecydować się również na wynajem auta na lotnisku Lublin Świdnik. To najmłodszy polski port lotniczy, jednak z bardzo dużym potencjałem. Dzięki lokalizacji niespełna 16 km od centrum Lublina i przebiegającej obok drodze ekspresowej S12 dojazd jak i wyjazd z lotniska w Lublinie są niezwykle łatwe. Stąd też wielu klientów decyduje się na wynajem auta na lotnisku Lublin Świdnik, a jego zwrot w centrum Lublina.