Rzeszów - Centrum

Adres:
Antoniego Gromskiego 10
Telefon:
+48 667 567 333
Email:
[email protected]

Godziny otwarcia

Poniedziałek:
7:00 - 23:00
Wtorek:
7:00 - 23:00
Środa:
7:00 - 23:00
Czwartek:
7:00 - 23:00
Piątek:
7:00 - 23:00
Sobota:
7:00 - 23:00
Niedziela:
7:00 - 23:00
Istnieje możliwość wynajmu po godzinach pracy.

Okres wynajmu

Minimum:
1 dzień
Maksimum:
Brak ograniczeń

Rzeszów

Rzeszów jest miastem położonym w Polsce południowo-wschodniej, na pograniczu Kotliny Sandomierskiej i Pogórza Środkowobeskidzkiego, nad rzeką Wisłok. Jest to bardzo prężnie rozwijająca się stolica województwa podkarpackiego, zwana także „stolicą innowacji”. To miasto centralne aglomeracji rzeszowskiej, Rzeszowskiego Obszaru Metropolitalnego i Rzeszowskiego Obszaru Funkcjonalnego. Na terenie miasta została również utworzona Specjalna Strefa Ekonomiczna, której celem jest wspieranie nowoczesnych technologii.

Znajduje się tutaj międzynarodowe lotnisko Rzeszów Jasionka, położone w pobliżu dróg S 19 i DK 9 (Rzeszów – Radom). To najdalej wysunięty na południowy wschód port lotniczy, który jednocześnie posiada najdłuższy w kraju pas startowy.  W 2012 r. wybudowany w Jasionce nowoczesny terminal Pasażerski, dzięki czemu roczna przepustowość tego lotniska wzrosła do 1,8 mln pasażerów.

Działają tutaj dwie uczelnie państwowe – Politechnika Rzeszowska oraz Uniwersytet Rzeszowski, a także szkoły niepubliczne – Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania czy WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa – łącznie kształci się tutaj ok. 180 tys. studentów.

Punkty odbioru w Rzeszowie

Samochody-Rzeszow.pl posiadają dwa punktu wynajmu aut w Rzeszowie. Jeden z nich znajduje się na lotnisku Rzeszów Jasionka, dzięki czemu pasażerowie portu lotniczego mogą od razu udać się wypożyczonym samochodem do domu.

Drugi z naszych punktów odbioru znajduje się w centrum Rzeszowa, przy Placu Dworcowym. Jest to bardzo dogodna lokalizacja, ponieważ w pobliży znajduje się zarówno dworzec autobusowy jak i stacja PKP.  Ponadto możliwe jest także podstawienie samochodu pod wskazany przez klienta adres (opcja door to door), co jest bardzo wygodnym rozwiązaniem.