Wypożyczalnie aut w Rzeszowie

Dla większego komfortu naszych klientów, wypożyczalnia samochodów osobowych Samochody-Rzeszów, umożliwia nie tylko wynajem auta z własnej floty pojazdów, ale pozwala również na  wynajem auta w innych wypożyczalniach działających na terenie Rzeszowa. W ten sposób mamy gwarancję najniższych cen i znacznie większy wybór samochodów.

Współpracujemy m.in. z następującymi firmami:

Wypożyczalnia samochodów osobowych Panek posiada w swojej ofercie zarówno auta benzynowe jak i samochody z silnikiem diesla. Auto można wynająć na kilka dni a  nawet kilkanaście tygodni. Do wyboru są auta kompaktowe, limuzyny oraz suv-y.

Wypożyczalnia aut  Pro Rent zaczęła swoją działalność w 2004 r. i od tej pory wciąż się rozwija. Poza samochodami osobowymi, oferuje ona także możliwość wynajmu aut dostawczych.

EuroCar to kolejna z wypożyczalni samochodów osobowych, która współpracuje z naszą wypożyczalnią Samochody-Rzeszow. Tutaj również możemy znaleźć samochody w wersji sedna i hatchback, a nawet suv-y. 

Rentcars.pl – wypożyczalnia samochodów osobowych umożliwiająca wynajem samochodu w kraju i za granicą.  Na klientów czeka kilkadziesiąt różnych samochodów, do których można dokupić dodatkowe wyposażenie w postaci fotelika dla dziecka czy GPS. Wypożyczalnia nie pobiera dodatkowych opłat za rezerwację pojazdu.

Współpraca z kilkoma firmami wynajmującymi auta umożliwia klientom znalezienie samochodu dopasowanego do swoich potrzeb. Duże rodziny z pewnością zdecydują się na auta kombi (Toyota Auris, Hyundai i30 Wagon, Hyundai i30cw, Ford S-MAX) lub vany (Chevrolet Orlando, Ford Galaxy), które pomieszczą 6 lub 7 osób, a przy okazji będą miały bardzo pojemny bagażnik. Z kolei osoby wybierające się w podróż służbową, będą wolały samochody  w wersji sedan lub  hatchback, w zależności od liczby pasażerów.

Osoby, które interesuje wynajem auta w Rzeszowie zapraszamy do kontaktu z biurem Obsługi Klienta lub do rezerwacji pojazdu za pośrednictwem naszej wyszukiwarki zamieszczonej na stronie.